Tule suvehooajaks auto24ringile rajainstruktoriks

Suvi on suure hooga lähenemas ja selleks, et sellest saaks meile ja meie klientidele taaskord üks tore hooaeg otsime oma kollektiivi rajaistruktoreid. 

Rajainstruktori ülesandeks on ringrajale sõitma tulevate klientide juhendamine ja rajal toimuva sõitmise korraldamine ja korra tagamine; samuti kuulub töö hulka ringrajal olemasolevate rajaautode (Toyota GT86-d ja Lamborghini Gallardo) klientidele üleandmine ja vastuvõtmine; võistluste ajal on rajainstruktor osaks võistluste korraldusmeeskonnast täites vastavalt vajadusele erinevaid ülesandeid (sõidukite evakueerimine, rajakoristus, stardikorraldus jne); varasem võidusõiduga kokkupuude ega kogemus ei ole vajalikud, kuid tulevad kindlasti kasuks; kindlasti on oluline positiivne meel ja hea suhtlemisoskus.

Pakume tööd tööd ainulaadses töökeskkonnas Põhjamaade parimal ringrajal ägedate ja väga ägedate autode ning ürituste keerises, palka, mis sõltub tehtud töö hulgast ja nooruslikku ning sõbralikku kollektiivi.

Kandidaadi juures peame vajalikuks eesti ja inglise keele oskust, muude võõrkeelte täiendav valdamine tuleb  loomulikult kasuks. Varasem kokkupuude võidusõidu ega tehnikaga ei ole  määrav, küll aga peame tähtsaks sõbralikku ja  head suhtlemisoskust ning võimet näha probleemide asemel lahendusi.

Aeg, millal me rajainstruktoreid vajame on aprilli algusest septembri lõpuni. Töö aeg vastavalt graafikule (üldiselt 3 tööl, 2 vaba, aga ürituste kalender lööb sageli selle rütmi sassi), palk kuu lõpus sõltub sellest, palju kuu jooksul töötunde tehtud sai.

Kui arvad, et just sina võiksid sobida meie rajainstruktoriks, siis saada hiljemalt 31.03.2017 oma CV ja kaaskiri aadressile info@auto24ring.ee.