Rajatakso - adrenaliin garanteeritud!

Rajatakso - adrenaliin garanteeritud!
    Hind, €  
Toyota GT86 rajatakso   56 € OSTA
Porsche 911 Carrera S rajatakso   90 € OSTA

Superbike elamussõit

 

159 €

 

 

Taksosõiduks on vajalik eelnev broneerimine.

Sõitmine toimub orienteeruvalt maist-septembrini.

Hinnad sisaldavad  vajaliku turvavarustuse kasutust ja käibemaksu.

Rajaoperaator jätab endale võimaluse muuta hinnakirja etteteatamiseta.

Rajatakso - takso nagu takso ikka. Mõned pisikesed erinevused siiski on: kiiver on kohustuslik, kasutusel on kiire või väga kiire sõiduk ning juhi kohal istub kogenud kiirestsõitja. Taksosõidu käigus tehakse auto24ringil kiire ja meeldejääv ring.

  • Mitu erineva adrenaliinitasemega taksoteenust.
  • Sõit professionaalse sõiduinstruktori kõrvalistmel/ Superbike puhul tagaistmel.
  • Sobib hästi sünnipäevakingituseks, poissmeeste- ja tüdrukuteõhtute ja firmapidude meelelahutuseks ja muudeks tähtpäevadeks.

Toyota GT86 rajatakso

Sõitmine toimub meie ametliku rajaautoga, Toyota GT86ga, millel on 2-liitrine 197 hobujõuline mootor ning kiirendus 0-100km/h ca 7 sekundit. Sõiduinstruktor sõidab kokku 3 ringi (pealeminek, 1 kiire ring, mahatulek). Teenus sobib hästi väiksema adrenaliinitaluvusega inimestele, pakkudes samas piisavalt suurt elamuskogemust ja emotsiooni, mida hiljem teistega jagada.


Porsche 911 Carrera S  rajatakso

Sul on võimalus osa saada elamusest, mida kujutab endast sõit  võimsa  355hj 3,8l  mootoriga Porsche 911 Carrera S kõrvalistmel, mille kiirendus on   0-100 km/h 4,6 sek ja tippkiirus  300km/h. Sõidetakse 3 ringi   (pealeminek, 1 kiire ring, mahatulek).  

 

Superbike elamussõit

Sind sõidutab mitmekordne Eesti meister ringrajasõidus Marko Rohtlaan Superbikega, mis on spetsiaalselt kohandatud kunde sõidutamiseks tagaistmel. Sõit kestab olenevalt kliendi soovist kuni 6-10 ringi. Kiirendus, pidurdusjõud, kallutamine, seda kõike saad kogeda lisaks unustamatule emotsioonile ja suurele adrenaliinitulvale.  Broneeri sõiduelamus:  marko@vihurmoto.ee;  tel +372 5514404

Vaata Superbike elamussõidu tutvustusvideot SIIT.

Hanno Velt Superbike elamussõit