Rajatakso - adrenaliin garanteeritud!

Rajatakso - adrenaliin garanteeritud!
  Hind, €
Toyota GT86 rajatakso 56 €
Lamborghini Gallardo elamussõit 130 €

Superbike elamussõit

159 €

 

Taksosõiduks on vajalik eelnev broneerimine.

Hinnad sisaldavad  vajaliku turvavarustuse kasutust ja käibemaksu.

Rajaoperaator jätab endale võimaluse muuta hinnakirja etteteatamiseta.

Rajatakso - takso nagu takso ikka. Mõned pisikesed erinevused siiski on: kiiver on kohustuslik, kasutusel on kiire või väga kiire sõiduk ning juhi kohal istub kogenud kiirestsõitja. Taksosõidu käigus tehakse auto24ringil kiire ja meeldejääv ring.

  • Mitu erineva adrenaliinitasemega taksoteenust.
  • Sõit professionaalse sõiduinstruktori kõrvalistmel/ Superbike puhul tagaistmel.
  • Sobib hästi sünnipäevakingituseks, poissmeeste- ja tüdrukuteõhtute ja firmapidude meelelahutuseks ja muudeks tähtpäevadeks.

Toyota GT86

Sõitmine toimub meie ametliku rajaautoga, Toyota GT86ga, millel on 2-liitrine 197 hobujõuline mootor ning kiirendus 0-100km/h ca 7 sekundit. Sõiduinstruktor sõidab kokku 3 ringi (pealeminek, 1 kiire ring, mahatulek). Teenus sobib hästi väiksema adrenaliinitaluvusega inimestele, pakkudes samas piisavalt suurt elamuskogemust ja emotsiooni, mida hiljem teistega jagada.

Toyota GT86 rajatakso


Lamborghini Gallardo elamussõit

Sul on võimalus osa saada elamusest, mida kujutab endast sõit  ülivõimsa  5.0 V10 mootoriga Lamborghini Gallardo kõrvalistmel, mille kiirendus on   0-100 km/h 3,9 sek ja tippkiirus  315km/h. Sõidetakse 3 ringi   (pealeminek, 1 kiire ring, mahatulek).  Elamussõidule lisaks saad kaasa video  sõidust.


Superbike elamussõit

Sind sõidutab mitmekordne Eesti meister ringrajasõidus Marko Rohtlaan Superbikega, mis on spetsiaalselt kohandatud kunde sõidutamiseks tagaistmel. Sõit kestab olenevalt kliendi soovist kuni 6-10 ringi. Kiirendus, pidurdusjõud, kallutamine, seda kõike saad kogeda lisaks unustamatule emotsioonile ja suurele adrenaliinitulvale.  Broneeri sõiduelamus:  marko@vihurmoto.ee;  tel +372 5514404

Vaata Superbike elamussõidu tutvustusvideot SIIT.

 

Hanno Velt Superbike elamussõit