1000 km sõit Eesti suvepealinnas Pärnus

Vähem kui kuu aega on jäänud hetkeni mil Pärnu linna piiril, auto24ringil, leiab aset pikamaasõit nimega „1000 km Pärnu powered by Hankook“.

Kuna Riias toimunud võidusõidud said eelmise nädalavahetusega läbi, siis selle hooaja lõpetab maratonvõidusõit Pärnus.

Eestist on registreerunud meeskondi hetke seisuga kaks- team „Gettone Group LIc.“ ja „Fast Lap OÜ“.  Samas on registreerunud mitmed tuntud meeskonnad Leedust - „Artas Racing“, „Algirdai“, „Sparti reklama“, „Greičio broliai“, „Samsonas motors“, „AEGN engineering“ ja teised. Hetke seisuga on registreerunud 14 meeskonda ja pole kahtlustki, et neid lisandub iga päevaga.

Pikamaasõidu regulatsiooni kohaselt koosneb selle aasta pikamaasõit kahest etapist- 1006 km sõidust Palangas ja 1000 km sõidust Pärnus, auto24ringil, peale mida mõlema sõidu punktisummad liidetakse ja tehakse teatavaks võitjad. Auhinnatseremoonia leiab aset Vilniuses oktoobri kuus. Võitjakandidaadid on hetkel sellised meeskonnad nagu:  „Bunasta by Zaibelis Motorsport“, „Alfa Romeo klubas“, „Mojo Lounge by JR Motorsport“, „Telšių statyba“, „PGM technika Racing“, „Skuba Dream“, „Nero-GSR Racing Team“ ja „Qvick-VR Racing“.

Vähendamaks võisusõiduga seotud kulusid, on meeskondadel lubatud auto24ringil kasutada samu Hankook rehve, mida kasutati Palanga võidusõidul.

 

Photos of the organizers

 „1000 km Pärnu powered by Hankook“ press center – „Visus Bonus“ 

Email: visusbonus@dtiltas.lt

Tel.+370 612 93662