Talvised tegevused auto24ringil

Kõigepealt kõige olulisem info, mille kohta meilt tihti on küsitud - auto24ring on avatud ka talvel sõltumata ilmaoludest!

Talve saabumine on siiski toonud kaasa mõned korralduslikud muudatused:

1.  Talvel on võimalik rajal sõita meie poolt pakutavate BMW-ga, Toyota GT86-d jäävad garaaži ootama kevadet, et seejärel taas sõidurõõmu pakkuda. BMW-d oleme varustanud Masteri lamellrehvidega. Valikusse on lisandunud kaks BMW 318is-i, milledel on küll väiksem mootori võimsus kui BMW 325-del, kuid mis on kaalult kergemad. Eks talv näitab, kas kiiremini liiguvad võimsamad või kergemad BMW-d;

2. Sobivate lumeolude saabumisel rajame vana ringi sisse, praegusele rallikrossiraja lõigule eraldi lumeraja. Sellel lumerajal saab sõita meie eelnimetatud BMW-dega ja oma enda autodega.  Kuna lumerada ei paikne asfalteeritud ringraja osal, pääseb rajale ka naastrehvidega. Sobivaks naastrehviks on tänavalegaalne rehv, piikidega paraku rajale ei pääse.

3. Hobikardirada jätkab tegevust aastaringselt, ka lumistes oludes. Selleks varustame kardid spetsiaalsete talverehvidega. 

 

Tule ja õpi juba talve alguses selgeks, mida tähendab libe rada ja kuidas libisevat sõidukit kontrolli all hoida. See on üks väga hea oskus, mis tänavaliikluses võib päästa su elu.