Algab meeskondlik talvekardi sari "auto24ring KARDIÄSSAD"

Kena pikalt oodatud talv on käes ja nüüd on meil suur rõõm välja kuulutada meeskondlik talvekardi sari "auto24ring KARDIÄSSAD".

Sarjas osalemiseks on vaja kokku koguda viieliikmeline võistkond ning ennast sarja registreerida. Registreerumiseks tuleb täita vorm ning tasuda osavõtutasu. Osavõtutasu võib tasuda pangaülekandega või sularahas auto24ringi kassasse. Osavõtutasu ühele etapile on €70 võistkonna kohta. Kui registreeruda korraga kõigile seitsmele etapile on osavõtutasu soodsam - €400 võistkonna kohta.

Reeglid on lihtsad. Igal etapil jagatakse võistkondadele punkte vastavalt võistkonna liikmete parimate ringiaegade summale. Jagatavate punktide arv sõltub igast etapist osa võtnud võistkondade arvust - mida rohkem osalevaid võistkondasid, seda rohkem saavad võistlejad punkte. Lisaks kehtib reegel, et märja ilma korral jagatakse välja topeltpunktid.

Sarja kokkuvõttes esimest kolme võistkonda autasustame auto24ringi kinkekaartidega. Esikoha saavutanud võistkond saab kinkekaarte väärtuses €500, teise koha €300 ja kolmanda koha €200. Kinkekaardid on võimalik vahetada auto24ringi teenuste või kaupade vastu. Näiteks võib valida võitnud meeskond endale 38 nokamütsi või sõita kamba peale ligi 52 ringi ringrajal BMW 325-ga. Valikud on võitjate teha! :)