auto24ringi ründavad Baltimaade mootorratturid!

     

Juunikuu eelviimasel laupäeval (21-06-2014)  kogunevad Eesti,  Läti, Leedu ja Poola mootorratturid auto24ringile - algajatest kuni elukutselisteni. Seal toimub spordiklubi „Coffee Racers“ poolt organiseeritav üritus „Vroom Track Day“, mis koosneb kuuest treeningsõidust ja neile järgnevatest harrastussportlaste võistlustest „Vroom Oil Trophy 2014” ning „Durka Racing“.

     Esimesele käesoleva aasta treeningüritusele „Vroom Track Day“ Eestisse oodatakse umbes 60 osavõtja  saabumist. Osalejad jaotatakse alagruppidesse, vastavalt sportlaste kogemustele ja võimetele, seega võivad algajad võidusõitjad tunda end turvaliselt ning võistelda koos sarnaste võimetega võidusõitjatega.

     „Üritusele oodatakse kõiki spordi- ja tänavasõidu mootorrataste juhte, kes soovivad mitte ainult täiustada oma juhtimisoskusi, vaid samuti tunda ka mõnu ohutul ringrajal kihutamisest”, – ütles Leedu spordiklubi „Coffee Racers“ president Adomas Dautartas. Naaberriikide, Leedu, Läti ja „Poola mootorratturid osalesid möödunud aastal treeningutel auto24ringil. Suurepärane kvaliteetne huvitavate kurvidega rada meeldis otsekohe“.

     A. Dautartas on uhke, et „Coffee Racers“ poolt organiseeritavatele treeningutele koguneb üha rohkem naaberriikide mootorrattureid. „Nad sõbrustavad, jagavad kogemusi, sõlmivad tutvusi – tõeline rahvusvaheline mõttekaaslaste kokkutulek. Peale selle on tore, et kasvab mitte ainult uute mootorratturite arv, vaid ka suureneb nende mootorratturite hulk, kes mõistavad kinnise võidusõiduraja ohutu treeningu eeliseid tänavatel kihutamise asemel” – ütles naeratades „Coffee Racers“ president.

     Treeningutel algajaid juhendavad instruktorid – professionaalsed võidusõitjad, spordiklubi „Coffee Racers“ liikmed, kes organiseerivad selliseid üritusi. Instruktorid demonstreerivad parimaid sõidutrajektoore, jagavad mootorrataste juhtimise kogemusi. Sõiduraja juures on valves kiirabi, korra kindlustavad elukutselised kohtunikud.

    Treeningutel end „soojaks“ sõitnud, õhtupoolikul saavad kõik soovijad osaleda asjaarmastajate „Vrooam Oil Trophy 2014“ võidusõitudes. Üritusest osavõtjatel on kohapeal võimalus osta toitu ja karastusjooke.

    Treeningutele saabuvad mootorrattad peavad olema tehniliselt korras, mootorratturitel peab olema ühest või kahest osast koosneb nahast või tekstiilist mootorratturi riietus, kiiver, nahkkindad ja mootorratturi saapad. „Loodame, et selline mootorratturite varustus muutub tavaliseks ka tänavatel sõitjatele, kahjuks veel on selliseid, kes usuvad, et nad kunagi ei kuku “, - ütles A. Dautartas.

     Leedu spordiklubi „Coffee Racers“ organiseerib treeninguid kõikides Balti riikides:  Leedu Kačerginė „Nemuno ring“, Läti Bikernieki trass ning  Eesti auto24ring võidusõiduradadel.

Igale treeningule koguneb keskmiselt viiskümmend mootorratturit.

 

Rohkem infot:

Spordiklubi „Coffee Racers“  

Tel. +370 620 73913

E-post. info@coffeeracers.lt

www.crmoto.lt

---

Moto Track Day – algajatele, harrastajatele, elukutselistele. Kõikidele!

21. juunil katseta oma mootorratast auto24ringil. Osale Vrooam Track Attackil!

Võistle ringrajal, mitte tänavatel.  21. juunil katseta oma mootorratast ringrajal!

21. juunil mootorrattad mürisevad ja kihutavad Pärnus auto24ringil.

Ühine nendega!

Adomas